Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Verkkokortit

Etusivu / Verkko / Verkkokortit
Näytetään 1 - 60 / 797 tuotteesta
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 20000 4P 16GBPS FC UPG HBA . IN ACCS
Tuotekoodi: C8S96A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 4
Saatavilla arviolta 12.10.2021
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 8000 4-pt 16Gb FC Adapter
Tuotekoodi: H6Z00A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 4
Saatavilla arviolta 12.10.2021
FUJITSU DX200 S3 CM W 1XCA ISCSI 10G 2PORT ACCS
Tuotekoodi: FTS:ETFCX2F-L
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Hewlett Packard Enterprise HPE SN1610Q 32Gb 2p FC HBA
Tuotekoodi: R2J63A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 32Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 4.10.2021
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 20000 2P 10GBPS ISCSI/FCOE . IN ACCS
Tuotekoodi: C8S94A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
FUJITSU DX200 S3 CM W 1XCA ISCSI 10G 2PORT WO SFP ACCS
Tuotekoodi: FTS:ETFCXAF-L
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
FUJITSU DX200 S3 CM W 1XCA ISCSI 1G 2PORT ACCS
Tuotekoodi: FTS:ETFCL2F-L
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
DELL ISCSI SINGLE CONTROLLER 10GB CUS IN CTLR
Tuotekoodi: 403-BBIU
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
Saatavilla arviolta 27.9.2021
Hewlett Packard Enterprise MC990 SN1100E 16GB 2P FC HBA . IN WRLS
Tuotekoodi: H7B97A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 7.10.2021
FUJITSU DX100 S3 CM W 1XCA ISCSI 10G 2PORT ACCS
Tuotekoodi: FTS:ETFCX2E-L
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Hewlett Packard Enterprise SGI PCIE-10G-SFN7122F NIC CARD . CPNT
Tuotekoodi: Q1R27A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
Saatavilla arviolta 7.10.2021
DELL Mellanox ConnectX-4 Dual DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBQD
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
FUJITSU DX100 S3 CM W 1XCA ISCSI 10G 2P WO SFP ACCS
Tuotekoodi: FTS:ETFCXAE-L
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Hewlett Packard Enterprise HPE IB EDR/EN 100Gb 2p 841QSFP28 Adptr
Tuotekoodi: 872726-H21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
BROADCOM FC-ECD Fibre Channel Card PCIE 2P 32GFC
Tuotekoodi: LPE35002-M2
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 32Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 10.11.2021
LENOVO ThinkSystem Emulex LPe35000 32Gb 1-port PCIe Fibre Channel Adapter
Tuotekoodi: 4XC7A08250
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 32Gbps  -  Portit: 1
Saatavilla arviolta 12.10.2021
FUJITSU DX100 S3 CM W 1XCA ISCSI 1G 2PORT ACCS
Tuotekoodi: FTS:ETFCL2E-L
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
ZEBRA NX-7500 4-PORT 1G SFP NMC MODULE IN CPNT
Tuotekoodi: NX-7500-1G-NMC
Liitäntä: Integroitu  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
LENOVO DCG Mellanox ConnectX-3 FDR VPI IB/E Adapter for System x
Tuotekoodi: 00D9550
Mellanox ConnectX-3 FDR VPI IB/E Adapter - Verkkosovitin - PCIe 3.0 x8 matala profiili - QSFP+ x 2 malleihin System x35XX M4; x3650 M3; x3650 M4 HD; x3690 X5; x3850 X5; x3850 X6; x3950 X5; x3950 X6
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 7.10.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE HPE IB EDR 100Gb 1p 841QSFP28 A
Tuotekoodi: 872725-H21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 1
Saatavilla arviolta 12.10.2021
Hewlett Packard Enterprise InfiniBand EDR/Ethernet 100Gb
Tuotekoodi: P02012-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 1
Saatavilla arviolta 12.10.2021
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 20000 2P10GBPS UPGETH ADAP . IN ACCS
Tuotekoodi: C8S99A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
Hewlett Packard Enterprise Xilinx Ethernet Adapter SFN8522M-PLUS 10Gb 2-port SFP+
Tuotekoodi: 789009-B21
HPE 573SFP+ - Verkkosovitin - 10Gb Ethernet SFP+ x 2
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 4.10.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet Adapter E810-CQDA2 100Gb 2-port QSFP28
Tuotekoodi: P21112-B21
Intel E810-CQDA2 - Verkkosovitin - PCIe 4.0 x16 - 100 Gigabit QSFP28 x 2 malleihin ProLiant DL110 Gen10, DL325 Gen10, DL345 Gen10, DL360 Gen10, DL365 Gen10, DL385 Gen10
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 4.10.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet Adapter E810-CQDA2 100Gb 2-port QSFP28 OCP3
Tuotekoodi: P22767-B21
Intel E810-CQDA2 - Verkkosovitin - OCP 3.0 - 100 Gigabit QSFP28 x 2 malleihin ProLiant DL110 Gen10, DL325 Gen10, DL345 Gen10, DL360 Gen10, DL365 Gen10, DL385 Gen10
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 4.10.2021
Hewlett Packard Enterprise 2X50GB Mlx5 PCIE3 Card
Tuotekoodi: P01671-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 50Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
DELL ConnectX(R)-3 Dual-Port VPI DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBKH
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 56Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 7.10.2021
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 8000 2-pt 10Gb Eth Adapter
Tuotekoodi: E7Y70A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
FUJITSU ADD CA ISCSI 10G 2PORT DX1/200 S3 ACCS
Tuotekoodi: FTS:ETFHX2-L
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
CISCO 16G FC HBA Dual Adapter
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-QD16GF=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 7.10.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE IB EDR/EN 100Gb 2P 840QSFP28 Adptr
Tuotekoodi: 825111-H21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE StorageWorks CN1000Q Dual-Port Converged Network Adapter
Tuotekoodi: BS668A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 7.10.2021
FUJITSU PFC EP QLE2692 2X 16GB QLOGIC IN PERP
Tuotekoodi: S26361-F5580-L502
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 2.10.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE 10/25GbE 2p SFP28 X2522-PLUS Adptr
Tuotekoodi: P21109-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 28.9.2021
DELL QLOGIC2772 DUAL PORT 32GB FIBRE CHANNEL HBA PCIE LOWPROFILE ACCS
Tuotekoodi: 406-BBQG
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 32Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 20000 2P 10GBPS ETHR ADAP . IN ACCS
Tuotekoodi: C8S95A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
Hewlett Packard Enterprise IB HDR100/EN 100Gb 2p QSFP56 Adptr
Tuotekoodi: P23666-H21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 4.10.2021
MELLANOX ConnX-6 Dx EN adap card 100GbE Dual QSFP
Tuotekoodi: MCX623106PE-CDAT
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 200Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 13.10.2021
LENOVO MELLANOX CONNECTX-4 2X100GBE/EDR IB QSFP28 VPI ADAPTER
Tuotekoodi: 00MM960
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
MELLANOX NVIDIA BlueField-2 E-Series DPU 100GbE
Tuotekoodi: MBF2M516A-CEEOT
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 13.10.2021
Hewlett Packard Enterprise STOREONC GEN4 16G FC CARD-STOCK IN CARD
Tuotekoodi: BB986A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
BROADCOM Fibre Channel Card 32GFC PCIE 1P GEN7
Tuotekoodi: LPE35000-M2
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 32Gbps  -  Portit: 1
Varastossa
MELLANOX 2 Connect 6 EN Adap Card 200GbE QSFP56
Tuotekoodi: MCX613106A-VDAT
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 200Gbps  -  Portit: 2
MELLANOX ConnectX-6 EN adapter card kit 200GbE
Tuotekoodi: MCX614106A-VCAT
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 200Gbps  -  Portit: 2
MELLANOX ConnectX-6 VPI Adap Card HDR IB 200Gb/S
Tuotekoodi: MCX654106A-HCAT
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 200Gbps  -  Portit: 2
MELLANOX ConnectX-6 VPI adapt card HDR IB
Tuotekoodi: MCX653106A-HDAT-SP
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 200Gbps  -  Portit: 2
MELLANOX ConnectX-6 VPI Adapter Card 200GBps
Tuotekoodi: MCX653436A-HDAI
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 200Gbps  -  Portit: 2
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce Gen4 32Gb FC Network Card
Tuotekoodi: BB990A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 32Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 27.9.2021
FUJITSU PFC EP QLE2690 1X 16GB QLOGIC IN PERP
Tuotekoodi: S26361-F5580-L501
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 1
Saatavilla arviolta 12.10.2021
Hewlett Packard Enterprise STOREFABRIC CN1200R
Tuotekoodi: Q0F26A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 17.10.2021
DELL Broadcom 57404 25G SFP Dual DELL UPGR
Tuotekoodi: 406-BBKV
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
FUJITSU PFC EP LPe31000 1x16Gb Emulex FC Ctrl 16Gb/s 1-channel LPe31000 MMF LC SFF interface for 50um fiber
Tuotekoodi: S26361-F5596-L501
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 8Gbps  -  Portit: 1
Saatavilla arviolta 12.10.2021
MELLANOX BlueField DPU 25GbE DualP SFP56 PCIeGen4
Tuotekoodi: MBF2H332A-AECOT
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
Hewlett Packard Enterprise SY 6810C Ethernet Adapter
Tuotekoodi: 867322-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 50Gbps  -  Portit: 1
Saatavilla arviolta 12.10.2021
MELLANOX ConnectX--6 Dx EN adapter card 100GbE
Tuotekoodi: MCX623106AC-CDAT
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
MELLANOX ConnectX-6 Dx EN cards
Tuotekoodi: MCX623106AE-CDAT
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
FUJITSU Ethernet Controller 2x10Gbit PCIe x8 Server Adapter X520 DA2 for SFP+ Module and SFP+ Twinax Cabel
Tuotekoodi: S26361-F3555-L501
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 12.10.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE SN1200E 16Gb 2p FC HBA
Tuotekoodi: Q0L14A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2
Saatavilla arviolta 4.10.2021
DELL Intel Omni-Path Host Fabric DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBQU
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 1
Saatavilla arviolta 2.10.2021
HUAWEI QLOGIC DUALPORT 16GB FC HBA PCIE
Tuotekoodi: 06030382
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2
Näytetään 1 - 60 / 797 tuotteesta
...