Ostoskorisi on tyhjä
» Etusivu » Verkko » Verkkokortit

Ole hyvä ja odota...

Verkkokortit

Filtteri vaihtoehdot

Valitse filtteri

Valitse parametri aloittaaksesi ohjatun haun.

Aktiiviset filtterit

Ei valintaa
Näytetään 1 - 60 / 839 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 14 Seuraava
Varastossa Ei varastossa
3COM
Ei varastossa
3COM SECURE FIBER NIC LOW PROFILE
3COM SECURE FIBER NIC LOW PROFILE
Tuotekoodi: 3CR990B-FXLP-97
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
ACCELL
Varastossa
ACCELL DP-8003
ACCELL DP-8003
Tuotekoodi: J141B-005B-2
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Varastossa
ACCELL sovitin USB-C - Gigabit Ethernet, WOL, Auto MDIX, 0,15, musta
ACCELL sovitin USB-C - Gigabit Ethernet, WOL, Auto MDIX, 0,15, musta
Tuotekoodi: U187B-001B
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
ACER
Ei varastossa
ACER USB(A) to RJ45 Adapter for Notebooks and 2-in-1s (white)
ACER USB(A) to RJ45 Adapter for Notebooks and 2-in-1s (white)
Tuotekoodi: NP.CAB1A.016
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
ACER MODULE LTE QUECTEL EM06-E
Tuotekoodi: W125745713
Ei varastossa
ACER SERVER.ADAPTOR.GIGABIT.DUALPOR
ACER SERVER.ADAPTOR.GIGABIT.DUALPOR
Tuotekoodi: TC.32200.022
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
Ei varastossa
ACER SERVER.ADAPTOR.GIGABIT.DUALPOR
ACER SERVER.ADAPTOR.GIGABIT.DUALPOR
Tuotekoodi: TC.32200.024
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
Allied Telesis
Ei varastossa
No image
Allied Telesis MNGM CONSOLE CBL KIT USB TYPE A 990-006541-00 CABL
Tuotekoodi: AT-VT-KIT3
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 0Mbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
Allied Telesis AT-2711LX/ SC FE PCIe 100 F-FEEDS
Tuotekoodi: AT-2711LX/SC
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Varastossa
Allied Telesis SECURE PCI-E X1 COPPER 990-002689-901 ACCS
Allied Telesis SECURE PCI-E X1 COPPER 990-002689-901 ACCS
Tuotekoodi: AT-2912T-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis Allied 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets
Allied Telesis Allied 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets
Tuotekoodi: AT-2711FX/SC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card
Allied Telesis ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card
Tuotekoodi: AT-2711FX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis Allied 1x100BaseFX/ ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets
Allied Telesis Allied 1x100BaseFX/ ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets
Tuotekoodi: AT-2711FX/ST-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Varastossa
Allied Telesis 100FX/SC PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI SVCS
Allied Telesis 100FX/SC PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI SVCS
Tuotekoodi: AT-2711FX/SC-901
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Varastossa
Allied Telesis 100FX/ST PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI CARD
Allied Telesis 100FX/ST PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI CARD
Tuotekoodi: AT-2711FX/ST-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis ALLIED Secure PCI-e x1 Copper 10/ 100/ 1000T Adapter includes both standard and low profile brackets
Allied Telesis ALLIED Secure PCI-e x1 Copper 10/ 100/ 1000T Adapter includes both standard and low profile brackets
Tuotekoodi: AT-2912T-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis 32BIT 100MBPS FAST ENET FIBER SC CONNECT SNG PACK ACCS
Allied Telesis 32BIT 100MBPS FAST ENET FIBER SC CONNECT SNG PACK ACCS
Tuotekoodi: AT-2701FXA/SC-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Varastossa
Allied Telesis PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001                   IN CARD
Allied Telesis PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001 IN CARD
Tuotekoodi: AT-2914SP-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis GE CARD PCI-E DUAL P 2*SFP 990-005526-901                   IN CTLR
Allied Telesis GE CARD PCI-E DUAL P 2*SFP 990-005526-901 IN CTLR
Tuotekoodi: AT-2911SFP/2-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
Ei varastossa
Allied Telesis ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC RoHs Version
Allied Telesis ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC RoHs Version
Tuotekoodi: AT-2911SX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector
Tuotekoodi: AT-2914SX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus SC RoHs Version
Allied Telesis ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus SC RoHs Version
Tuotekoodi: AT-2911SX/SC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901 ACCS
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901 ACCS
Tuotekoodi: AT-2911SX/SC-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Varastossa
No image
Allied Telesis TAA 1000SX/ST PCIE ADPTCARD 990-005593-901 ACCS
Tuotekoodi: AT-2911SX/ST-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901 ACCS
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901 ACCS
Tuotekoodi: AT-2911SX/LC-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
Allied Telesis TAA SFP POE+ NIC LF CARD
Tuotekoodi: AT-2914GP/SP-901
Ei varastossa
Allied Telesis AT-2916SX/ SC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
Allied Telesis AT-2916SX/ SC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
Tuotekoodi: 990-000747-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
Allied Telesis TAA SFP 10G NIC LF CARD
Tuotekoodi: AT-DNC10SP-901
Ei varastossa
No image
Varastossa
Allied Telesis AT-2911STX/ SC-001 990-003579-001                   IN CARD
Allied Telesis AT-2911STX/ SC-001 990-003579-001 IN CARD
Tuotekoodi: AT-2911STX/SC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
Allied Telesis GE CARD M2 FIBER SC 990-004932-001 ACCS
Tuotekoodi: AT-29M2/SC-AA-001
Media: Kuitu
Ei varastossa
Allied Telesis AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR
Allied Telesis AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR
Tuotekoodi: 990-000656-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis PCI-EXPRESS DUAL PORT POE+ F-FEEDS2
Allied Telesis PCI-EXPRESS DUAL PORT POE+ F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-2911GP/SFP-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card SC connector with 10/ 100/ 1000T POE includes both standard+low profile
Allied Telesis ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card SC connector with 10/ 100/ 1000T POE includes both standard+low profile
Tuotekoodi: AT-2716POE/FXSC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
Allied Telesis TAA LC 10G NIC LF CARD
Tuotekoodi: AT-DNC10LC-901
Varastossa
Allied Telesis ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card
Allied Telesis ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card
Tuotekoodi: AT-2972LX10/LC-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis PCI-EXPRESS DUAL PORT FIBER GI F-FEEDS2
Allied Telesis PCI-EXPRESS DUAL PORT FIBER GI F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-2973SX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
Ei varastossa
Allied Telesis PCI-Express Dual Port PoE+ F-FEEDS
Allied Telesis PCI-Express Dual Port PoE+ F-FEEDS
Tuotekoodi: AT-2911GP/SXSC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
Allied Telesis ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter 2x 550m 1000SX LC Connector
Allied Telesis ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter 2x 550m 1000SX LC Connector
Tuotekoodi: AT-2911SX/2LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
APPLE
Varastossa
APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
Tuotekoodi: MD463ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 3 arvostelua
Liitäntä: Thunderbolt  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Varastossa
APPLE USB Ethernet Adapter
APPLE USB Ethernet Adapter
Tuotekoodi: MC704ZM/A
Liitäntä: USB  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
ASSMANN Electronic
Ei varastossa
ASSMANN Electronic DIGITUS GIGABIT ETHERNET ADAPTER USB 3.0 TYP C            IN ACCS
ASSMANN Electronic DIGITUS GIGABIT ETHERNET ADAPTER USB 3.0 TYP C IN ACCS
Tuotekoodi: DN-3024
Liitäntä: USB  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
ASSMANN Electronic DIGITUS PCI EXPRESS CARD GIGABIT SFP ACCS
Tuotekoodi: DN-10160
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
ASSMANN Electronic 1-PORT 10G SFP PCIE NETWORKCARD INTEL JL82599EN IN CTLR
Tuotekoodi: DN-10161
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
ASSMANN Electronic 2-PORT 10G SFP PCIE NETWORKCARD INTEL JL82599ES IN CTLR
Tuotekoodi: DN-10162
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
ASUS
Ei varastossa
ASUS USB 3.0 Ethernet dongle
ASUS USB 3.0 Ethernet dongle
Tuotekoodi: 14001-01040000
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
Ei varastossa
No image
ASUS Peak2 802.11AC+BT/ M.2
Tuotekoodi: 0C012-00050900
Ei varastossa
ASUS PL-N12 Kit 802.11n 300Mbps Wireless Powerline Extender
ASUS PL-N12 Kit 802.11n 300Mbps Wireless Powerline Extender
Tuotekoodi: 90IG01V0-BO2100
Ammattilaisten arvostelut: 4 arvostelua
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Voimalinja  -  Nopeus: 500Mbps  -  Portit: 2
Ei varastossa
ASUS XG-C100C 10GB Network Card
ASUS XG-C100C 10GB Network Card
Tuotekoodi: 90IG0440-MO0R00
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
Näytetään 1 - 60 / 839 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 14 Seuraava