Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

STARTECH Luettelo

Näytetään 1 - 60 / 2758 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 46 Seuraava
Varastossa Ei varastossa
Varastossa
STARTECH Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler
STARTECH Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler
Tuotekoodi: RJ45COUPLER
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
STARTECH 1m White Micro USB Cable - A to Micro B
STARTECH 1m White Micro USB Cable - A to Micro B
Tuotekoodi: USBPAUB1MW
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B
Varastossa
STARTECH "1,8m Micro USB Cable - A to Right Angle Micro B"
STARTECH "1,8m Micro USB Cable - A to Right Angle Micro B"
Tuotekoodi: UUSBHAUB6RA
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B
Varastossa
STARTECH 15cm SATA Power to 8 Pin PCI Express Video Card Power Cable Adapter
STARTECH 15cm SATA Power to 8 Pin PCI Express Video Card Power Cable Adapter
Tuotekoodi: SATPCIEX8ADP
Tyyppi: SATA/eSATA  -  Liitin 1: SATA 15-pin  -  Liitin 2: PCI-E (8-pin)
Varastossa
STARTECH "1,8m Micro USB Cable - A to Left Angle Micro B"
STARTECH "1,8m Micro USB Cable - A to Left Angle Micro B"
Tuotekoodi: UUSBHAUB6LA
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B
Ei varastossa
STARTECH USB Wi-Fi Adapter - AC600 - Dual-Band Nano Wireless Adapter
STARTECH USB Wi-Fi Adapter - AC600 - Dual-Band Nano Wireless Adapter
Tuotekoodi: USB433ACD1X1
Nopeus: 150,433Gbps  -  Tyyppi: Adapteri
Varastossa
STARTECH "USB Multi-Charger Cable - Lightning,  USB-C, Micro-B - Braided - 1 m"
STARTECH "USB Multi-Charger Cable - Lightning, USB-C, Micro-B - Braided - 1 m"
Tuotekoodi: LTCUB1MGR
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B
Varastossa
STARTECH "Cell Phone Repair Kit for Smartphones,  Tablets and Laptops"
Varastossa
STARTECH 4 Port Portable SuperSpeed USB 3.0 Hub with Built-in Cable
STARTECH 4 Port Portable SuperSpeed USB 3.0 Hub with Built-in Cable
Tuotekoodi: ST4300PBU3
USB portit: 4  -  Display portti: 0  -  HDMI portti: 0  -  Verkko: 0
Varastossa
STARTECH "M6 x 12mm - Mounting Screws - 50 Pack, Black"
STARTECH "M6 x 12mm - Mounting Screws - 50 Pack, Black"
Tuotekoodi: CABSCREWSM6B
Tyyppi: Ruuvit
Varastossa
STARTECH 95mm CPU Cooler Fan with Heatsink for Socket LGA1156/ 1155 with PWM
STARTECH 95mm CPU Cooler Fan with Heatsink for Socket LGA1156/ 1155 with PWM
Tuotekoodi: FAN1156PWM
Tyyppi: Suorittimen jäähdytys
Varastossa
STARTECH Server Rack Screws - 10-32 Screws - 50 Pack
STARTECH Server Rack Screws - 10-32 Screws - 50 Pack
Tuotekoodi: CABSCRWS1032
Tyyppi: Ruuvit
Ei varastossa
STARTECH 10m Coax High Resolution Monitor VGA Cable - HD15 M/M
STARTECH 10m Coax High Resolution Monitor VGA Cable - HD15 M/M
Tuotekoodi: MXTMMHQ10M
Tyyppi: VGA (Analog)  -  Liitin 1: VGA (D-Sub)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)
Varastossa
STARTECH "1,8m Mini DisplayPort to DVI Cable - M/M"
STARTECH "1,8m Mini DisplayPort to DVI Cable - M/M"
Tuotekoodi: MDP2DVIMM6
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: mini DisplayPort  -  Liitin 2: DVI-D
Ei varastossa
STARTECH 10m Coax High Resolution Monitor VGA Video Extension Cable - HD15 M/F
STARTECH 10m Coax High Resolution Monitor VGA Video Extension Cable - HD15 M/F
Tuotekoodi: MXTHQ10M
Tyyppi: VGA (Analog)  -  Liitin 1: VGA (D-Sub)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)
Varastossa
STARTECH Micro-USB Cable with Right-Angled Connectors - M/M - 2m
STARTECH Micro-USB Cable with Right-Angled Connectors - M/M - 2m
Tuotekoodi: USB2AUB2RA2M
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B
Ei varastossa
STARTECH 2 PT LOW PROFILE SATA TO ESATA PLATE ADAPTER - F/M CABL
STARTECH 2 PT LOW PROFILE SATA TO ESATA PLATE ADAPTER - F/M CABL
Tuotekoodi: ESATAPLT2LPM
Liitin 1: SATA  -  Liitin 2: eSATA
Varastossa
STARTECH PORTABLE USB C TO HDMI ADAPTER QUICK-CONNECT KEYCHAIN 4K 30HZ PERP
Ei varastossa
STARTECH Cat 6 RJ45 Stranded Modular Plug Connector - 50 Pack
STARTECH Cat 6 RJ45 Stranded Modular Plug Connector - 50 Pack
Tuotekoodi: CRJ45C6STR50
Tuote: Kaapelikomponentit
Varastossa
STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 10 m
STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 10 m
Tuotekoodi: SMFIBLCLC10
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC
Varastossa
STARTECH 2m 3 Prong Laptop Power Cord?Schuko CEE7 to C5 Clover Leaf Power Cable Lead
STARTECH 2m 3 Prong Laptop Power Cord?Schuko CEE7 to C5 Clover Leaf Power Cable Lead
Tuotekoodi: PXTNB3SEU2M
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke  -  Liitin 2: C5 liitin
Varastossa
STARTECH 3m Micro USB Cable M/M - USB A to Micro B
STARTECH 3m Micro USB Cable M/M - USB A to Micro B
Tuotekoodi: UUSBHAUB3M
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B
Varastossa
STARTECH 3.5in Hard Drive to 5.25in Front Bay Bracket Adapter
Varastossa
STARTECH "1,8m SuperSpeed USB 3.0 Cable A to B - M/M "
STARTECH "1,8m SuperSpeed USB 3.0 Cable A to B - M/M "
Tuotekoodi: USB3SAB6
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB A
Ei varastossa
STARTECH 91cm Mini DisplayPort to VGA Adapter Converter Cable ? 1920x1200 - White
STARTECH 91cm Mini DisplayPort to VGA Adapter Converter Cable ? 1920x1200 - White
Tuotekoodi: MDP2VGAMM3W
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: mini DisplayPort  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)
Ei varastossa
STARTECH 91cm Mini DisplayPort to VGA Adapter Converter Cable ? 1920x1200 - Black
STARTECH 91cm Mini DisplayPort to VGA Adapter Converter Cable ? 1920x1200 - Black
Tuotekoodi: MDP2VGAMM3B
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: mini DisplayPort  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)
Varastossa
STARTECH 91 cm DisplayPort to VGA Adapter Converter Cable ? 1920x1200 - Black
STARTECH 91 cm DisplayPort to VGA Adapter Converter Cable ? 1920x1200 - Black
Tuotekoodi: DP2VGAMM3B
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)
Ei varastossa
STARTECH 20V DC POWER ADAPTER 2A FOR DK30A2DH / DK30ADD DOCKS CABL
STARTECH 20V DC POWER ADAPTER 2A FOR DK30A2DH / DK30ADD DOCKS CABL
Tuotekoodi: SVA20N2NEUA
Tyyppi: Telakointi / Porttitoistimet
Varastossa
STARTECH Travel A/V Adapter: 2-in-1 DisplayPort to HDMI or VGA
STARTECH Travel A/V Adapter: 2-in-1 DisplayPort to HDMI or VGA
Tuotekoodi: DP2HDVGA
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: HDMI
Ei varastossa
STARTECH 2m White Slim 3.5mm Stereo Audio Cable - Male to Male
STARTECH 2m White Slim 3.5mm Stereo Audio Cable - Male to Male
Tuotekoodi: MU2MMMSWH
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 3.5mm
Ei varastossa
STARTECH "DC Power Adapter - 5V, 4A"
STARTECH "DC Power Adapter - 5V, 4A"
Tuotekoodi: SVA5M4NEUA
Tyyppi: Virtalähteet ja -kaapelit
Varastossa
STARTECH SPIRAL CABLE MANAGEMENT SLEEVE 25MM X 2.5M /1X 8.2 - BLACK ACCS
Varastossa
STARTECH 3m Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable - 50/125 - LC
STARTECH 3m Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable - 50/125 - LC
Tuotekoodi: 450FBLCLC3
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC
Varastossa
STARTECH 2 Port PCI Express PCIe SuperSpeed USB 3.0 Controller Card w/ SATA Power
STARTECH 2 Port PCI Express PCIe SuperSpeed USB 3.0 Controller Card w/ SATA Power
Tuotekoodi: PEXUSB3S23
Ammattilaisten arvostelut: 4 arvostelua
Portti/Liittimet: USB 3.0  -  Ulkoiset portit: Kyllä  -  Isäntärajapinta: PCIe  -  Sisäiset portit: Kyllä  -  RAID: Ei
Varastossa
STARTECH "13,7m Coax High Resolution Monitor VGA Cable - HD15 M/M"
STARTECH "13,7m Coax High Resolution Monitor VGA Cable - HD15 M/M"
Tuotekoodi: MXT101MMHQ45
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: VGA (D-Sub)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)
Ei varastossa
STARTECH 5Port 10/ 100/ 1000 Mbps Gigabit Switch - 802.3az
STARTECH 5Port 10/ 100/ 1000 Mbps Gigabit Switch - 802.3az
Tuotekoodi: DS51002EU
Tuote: Hallitsematon  -  Portit: 5  -  Nopeus: 1Gbps
Varastossa
STARTECH 2m White USB 2.0 Extension Cable A to A - M/F
STARTECH 2m White USB 2.0 Extension Cable A to A - M/F
Tuotekoodi: USBEXTPAA2MW
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB A
Näytetään 1 - 60 / 2758 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 46 Seuraava